Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Pozvánka na medicínsky workshop v Baku

7.2.2018

4. apríla 2018 sa uskutoční v Baku, Azerbajdžan špecializovaný medicínsky workshop krajín V4 pre azerbajdžanské subjekty CR, ktoré sa zaoberajú medicínskym turizmom.

 

Daný dátum je vybraný špeciálne, pretože dňa 5.4.2018 sa otvára Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu AITF v Baku.

Uvedený workshop je podujatím krajín V4, hlavným organizátorom je Czechtourism. Podujatia V4 v Rusku a krajinách bývalého ZSSR sa konajú pravidelne už od r. 2008 a tešia sa veľkému záujmu zo strany miestnych subjektov cestovného ruchu.

 

Účasť na podujatiach V4 v Rusku a krajinách bývalého ZSSR je pre účastníkov z krajín V4 bezplatná (pracovný stôl označený tabuľkou s názvom účastníka, možnosť prezentácie, informácia o účastníkoch v katalógu podujatia, pozvanie profesionálnych návštevníkov - miestni touroperátori, cestovné kancelárie, novinári a iné subjekty, po ukončení podujatia dostane každý účastník zoznam prítomných profesionálnych návštevníkov na podujatia, občerstvenie), účastníci si samostatne hradia dopravu na miesto konania podujatia, ubytovanie a prevoz prospektových materiálov.

 

Tu nájdete prihlášku na Medicínsky workshop v Baku a Všeobecnú informáciu o medicínskom workshope v Baku vám zašleme na požiadanie.

 

Podujatie sa bude konať v hoteli Hotel Hyatt Regency 5*, vo Všeobecnej informácii nájdete adresu hotela a tiež informáciu o možnosti korporatívnej zľavy na ubytovanie - 80,00 USD/noc/osoba, zľava platí od 3. - 5.4.2018, rezerváciu treba poslať e-mailom na adresu uvedenú v Informácii a uviesť špeciálny kód „V4 Medical Workshop“. Potvrdenie rezervácie závisí od kapacity voľných izieb v hoteli, preto Vám odporúčam, v prípade Vašej účasti na workshope V4, zarezervovať si ubytovanie čím skôr.

 

Upozorňujeme, že do Azerbajdžanu potrebujú občania SR víza - pre informáciu o vízach do Azerbajdžanu Vám odporúčame kontaktovať Kanceláriu veľvyslanectva Azerbajdžanu v SR, tel.: +421 220768840, e-mail: bratislava@azembassy.at , pán Jafar Huseynzade – Chargé d'affaires.

 

V prípade záujmu vyplňte, prosím, prihlášku a zašlite požadované údaje pre katalóg a tabuľku na pracovný stôl na adresu riaditeľky zastúpenia Czechtourism v Moskve Aleny Kudílkovej kudilkova@czechtourism.com a v kópii na adresu office.ru@slovakia.travel

 

Termín na zaslanie prihlášky je do 23. februára 2018.  

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA