Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Propagácia v slovinskom centre na ITF Slovakiatour

23.1.2018

Obrátil sa na nás zástupca slovinského centra v Prahe s ponukou spolupráce pre členov SACKA.
--
Vážení přátelé,

před časem jsme vás informovali o plánu Slovinské centrály cestovního ruchu (STO) otevřít v Praze Slovinské centrum. Nyní se blíží přípravy do finále a Slovinské centrum otevřeme pro veřejnost. Slavnostní otevření pro vás ale připravujeme až na březen, po ukončení serie veletrhů, kde bude mít Slovinsko opět svoje prezentace.

Na adrese Římská 16 v Praze tedy najdete již brzy Slovenija center, jehož součástí bude Turistické informační centrum, slovinská vinotéka s nabídkou skvělých vín a připravujeme také menší galerii pro výstavy fotografií, degustace, prezentace a přednášky pro veřejnost i odborníky. V neposlední řadě zde najdete i zásobu propagačních materiálů o Slovinsku pro využití ve vašich kancelářích.

1.

Zároveň s tím přicházíme s možností prezentovat vaše zájezdy do Slovinska přímo v našem Centru. A to prostřednictvím umístění katalogů se zájezdy vaší CK do Slovinska. Vytvoříme místo s nabídkou pro ty návštěvníky Centra, kteří nechtějí svoje cesty organizovat individuálně a hledají kompletně připravené zájezdy do Slovinska.

 

Naše nabídka tedy obsahuje :

  • umístění katalogu nebo letáku CK se zájezdy do Slovinska přímo v TIC

Tato možnost prezentace bude zpoplatněna ročním paušálem, který vám vyfakturujeme jako propagaci CK. Pokud budete mít o tuto prezentaci zájem, neváhejte nás kontaktovat na adrese michal.kura@slovenija.cz , kde vám sdělíme podmínky a další postup.

2.

Další aktuální možnost prezentace vám nabízíme trochu na poslední chvíli, ale je to reakce na aktuální vývoj. Slovinsko připravuje stánek na veletrhu ITF Bratislava. Rozhodli jsme se udělat stejnou prezentaci i tam a podpořit tak cestovní kanceláře s nabídkou zájezdů do Slovinska. Na veletrhu bude součástí stánku Slovinska i pult pro umístění katalogu či prospektu s nabídkou zájezdů do Slovinska. Návštěvníky stánku tak opět budeme mít možnost nasměrovat na konkrétní nabídku zájezdů, pokud nechtějí cestovat do Slovinska individuálně.

Opět vás prosím o rychlou reakci na uvedený kontakt, protože prostor je omezený a určitě se rychle zaplní. Obratem vám sdělíme podmínky a další podrobnosti.

Přejeme vám hezký den a těšíme se na další spolupráci.


Michal Kůra

Slovenija center Praha

Římská 16, Praha 2

tel: +420 603 278 578

e-mail : michal.kura@slovenija.cz

www.slovenia.info

 

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA