Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Emirates obdaruje cestovné agentúry už pred Vianocami

28.11.2017

Darčeky už pred Vianocami: Spoločnosť Emirates vyžrebuje každý adventný týždeň spomedzi pracovníkov cestovných agentúr desať, ktorí budú obdarovaní hodnotnými cenami. Podmienkou je, aby v stanovenom období rezervovali let spoločnosti Emirates. Do tejto špeciálnej adventnej hry sa môžu zapojiť aj cestovné agentúry zo Slovenka.
 

Letecká spoločnosť Emirates sa chce na konci roka poďakovať za dôveru všetkým svojim klientom a obchodným partnerom, a preto sa rozhodla po prvýkrát zorganizovať Adventné týždne pre zamestnancov cestovných kancelárií. Adventná hra bude prebiehať od 27. novembra do 22. decembra 2017 a platí pre všetky lety spoločnosti Emirates rezervované už od 13. novembra až do konca adventnej hry (bez ohľadu na cestovné obdobie). Stačí, aby účastníci tejto hry uviedli číslo platného cestovného lístka spoločnosti Emirates a odpovedali na päť otázok súvisiacich s touto leteckou spoločnosťou. Pre profesionálov z cestovných agentúr to bude určite maličkosť.
 

Počas štyroch Adventných týždňov budú v rámci hry vyžrebované tieto hodnotné ceny: darčekové poukážky od spoločnosti Amazon, Apple iPad mini 4 so 128 GB, kamera GoPro Hero 5, smartfón Huawei P10 so 64 GB, aktuálne vydania Lonely Planet Best in Travel 2018, herné konzoly Nintendo Switch vrátane hry Super Mario Odyssey a PlayStation 4 Slim s 1TB vrátane novej hry FIFA18.

Podrobné informácie o adventnej hre Emirates, ako aj podmienky účasti budú zverejnené od 27. novembra na webovej stránke: www.emiratesagent.at

 

 

O leteckej spoločnosti Emirates

Letecká spoločnosť Emirates spája ľudí a krajiny na celom svete. Spoločnosť so sídlom v Dubaji podporuje prvotriedne športové a kultúrne podujatia. Emirates je jedna z najznámejších leteckých spoločností na svete. Od roku 2004 lieta dvakrát denne z Viedne, pričom spája Rakúsko s viac ako 150 destináciami na šiestich kontinentoch. Od 1. júla 2016 vsádza Emirates s A380 na dennú rotáciu EK 127/128. Druhý denný let je vykonávaný s B777-300ER.

Emirates Sky Cargo prepravuje tovar ako elektroniku, lieky alebo produkty z kryštálu do krajín blízkeho a stredného východu, Afriky a Ázie. Na palube moderných 266 veľkokapacitných lietadiel čaká pohodlie, obsluha a príjemný personál na pasažierov zo 130 krajín. Do portfólia spoločnosti patria aj cestovné kancelárie Emirates Holidays a firma Arabian Adventures. Bližšie informácie nájdete na webových stránkach: www.emirates.at,www.facebook.com/emirates,www.twitter.com/emirates.

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA