Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Pozvánka na tenisový turnaj cestovných kancelárií LEONARDO OPEN

14.9.2017

Cestovná kancelária LEONARDO - OSCAR a letecká spoločnosť EMIRATES vás s radosťou pozývajú na 2. ročník tenisového turnaja cestovných kancelárií LEONARDO OPEN, ktorý sa uskutoční 26.10.2017 v tenisovej akadémii L4T v Bratislave.

Turnaj bude celodenný, unisex, s max. počtom 32 hráčov / hráčok, každý odohrá minimálne štyri zápasy na 1 set na krytých kurtoch (dvojhra a zmiešaná štvorhra). V prípade záujmu sa dá prihlásiť iba na turnaj atraktívnej zmiešanej štvorhry (cestovkár a profi tenista).  Na bezproblémový priebeh budú dohliadať a zápasy rozhodovať profesionálni tenisti z tenisovej akadémie LOVE 4 TENNIS. 

Celkový víťaz v dvojhre získa atraktívnu cenu = akčnú kameru TOM TOM BANDIT, víťaz zmiešanej štvorhry športové hodinky TOM TOM SPORT. 

O celodenné občerstvenie vrátane obeda je postarané. Večer po skončení turnaja bude oficiálne vyhlásenie výsledkov spojené s dobrou večerou a následne bowlingový turnaj s pivkom až do polnoci!!!
Pri večeri ešte vyžrebujeme 2 účastníkov turnaja, ktorí získajú VIP EMIRATES vstupenky na ATP tenisový turnaj ERSTE BANK OPEN 500, na štvrťfinálové zápasy 27.10.2017.

PRAVIDLÁ
Tohto tenisového turnaja sa môžu zúčastniť iba pracovníci tých cestovných kancelárií a cestovných agentúr SR (nie ich priatelia ani rodinní príslušníci), ktoré spolupracujú s Leonardom alebo Emirates, najlepšie s oboma z CK / CA sa môže prihlásiť iba pracovník, ktorý nie je a ani nebol ako dospelý registrovaným tenisovým hráčom. Pre potvrdenie prihlášky je nutné zaplatiť účastnícky poplatok 25 €.

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA