Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Úpadok CK QUALITY TRAVEL / Česká republika

26.9.2016

Vážení klienti a obchodní partneři,
s politováním Vám tímto oznamuji, že k dnešnímu dni je CK QUALITY TRAVEL nucena ukončit svoji činnost. Našim klientům se za nastalou situaci upřímně omlouvám. Veškeré pohledávky klientů na prodané zájezdy naší CK bude řešit Slavia pojišťovna, u které má naše cestovní kancelář sjednané pojištění proti úpadku. Limit pojistného plnění je 14.100.000 Kč a je dostatečný pro vypořádání pohledávek všech klientů. Klienty budeme postupně kontaktovat... a informovat je o postupu řešení pojistné události. S pojišťovnou samozřejmě vyvineme maximální součinnost.

Hlavním důvodem nastalé situace bylo jednak neseriózní jednání některých našich obchodních partnerů, a dále problémy se zahraničním partnerem na Lago di Garda, který přesto, že jsme úspěšně spolupracovali po několik sezón, upřednostnil v letošním roce klienty z jiných zemí, kde očekával vyšší okamžitý zisk. Dále, neklidná situace v celé Evropě způsobenou teroristickými útoky způsobila pokles prodejů zájezdů, a vzhledem k tomu, že se naše cestovní kancelář na tyto evropské destinace zaměřovala, způsobila nám tato situace obrovské potíže. Z těchto důvodů, které nebyly na naší straně a jež jsme nemohli ovlivnit, se naše cestovní kancelář následně dostala do platební neschopnosti. Celou situaci završil pronajímatel kancelářských prostor, z jehož strany nám byla v tomto týdnu zadržena veškerá výpočetní technika. To ve výsledku vedlo k naší neschopnosti dále poskytovat služby a dostát některým našim závazkům.

K 23.9.2016 tak CK QUALITY TRAVEL ukončila provozování cestovní kanceláře a vyhlásila úpadek. Pro případné dotazy jsme Vám k dispozici na telefonním číslem 602 402 555.

Klienty žádáme, aby se obrátili na Slavia pojišťovnu, a.s. s nahlášením škodné události – http://www.slavia-pojistovna.cz/cs/pisemne-ohlaseni/ nebo i na tel. číslo: 255 790 111.

Marek Malý, jednatel společnosti


Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA