Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Letisko odporúča cestujúcim dostaviť sa v deň summitu na odlet aspoň 3 hodiny vopred

12.9.2016

BRATISLAVA, 12. 9. – Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vyzýva v súvislosti so summitom prezidentom a premiérov krajín EÚ cestujúcu verejnosť, aby si v deň konania summitu, v piatok 16. septembra, vyhradila dostatočný časový priestor na príchod na letisko. Odporúčame, aby sa cestujúci dostavili na letisko minimálne 3 hodiny pred svojím odletom, či už pricestujú autom alebo autobusom.

Letisk...o v piatok očakáva prílet a odlet mnohých vládnych delegácií, ktoré sa budú presúvať do centra mesta a z neho. Z tohto dôvodu bude obmedzená prístupová cesta na letisko a môžu sa tvoriť kolóny. Ako už informoval rezort vnútra, v čase od 8. h do 10. h bude uzatvorená diaľnica D1 v okolí letiska a rovnako aj Ivanská cesta v oboch smeroch od OC Avion. Cestujúcim, ktorí odlietajú z Bratislavy v piatok 16. septembra v doobedňajších hodinách a v čase medzi 18. až 21. hodinou preto odporúčame, aby si vyhradili dostatočný čas pred príchodom na letisko, ideálne aspoň 3 hodiny vopred.

V súvislosti s piatkovým summitom prezidentov EÚ nebude na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave obmedzená prevádzka pravidelných ani charterových letov. Všetky lety by mali byť vybavované podľa platného letného letového poriadku. Jedna z dvoch dráh letiska, dráha 04-22, bude počas štvrtka a piatka z dôvodu parkovania lietadiel uzatvorená, čo však nebude mať vplyv na vybavovanie letov.

Zároveň upozorňujeme priaznivcov fotenia lietadiel, že bezpečnostné opatrenia budú platiť aj v okolí celého perimetra letiska. Nebude tak možné sledovať lietadlá v bezprostrednom letiskovom okolí, pri plote.

Informácie o všetkých dopravných obmedzeniach nájdu cestujúci na webovej stránke letiska:
https://www.bts.aero/…/obmedzenie-dopravy-pocas-summitu-eu…/

Mgr. Veronika Ševčíková
hovorkyňa/spokeswoman

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS)
P. O. Box 160, 823 11 Bratislava 216, Slovak Republic

phone > +421 2 3303 3116
mobile > +421 903 430 290
e-mail > press@bts.aero
> veronika.sevcikova@bts.aero

web > www.bts.aero

Zobraziť viac
UPOZORNENIE - SUMMIT EÚ: Upozorňujeme cestujúcich s odletom v piatok 16. septembra, aby sa na odlety dostavili minimálne 3 hodiny vopred. Diaľni…
bts.aero
 

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA