Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Pozvánka na konferenciu Digital Single Market DSM Road Show ITAS v apríli 2016

1.4.2016 Vážení členovia Generálnej rady, Dozornej komisie, predsedovia Krajských rád a zástupcovia kolektívnych členov ZPS,
 
dovoľujeme si Vám zaslať pozvánku na konferenciu o Vašej budúcnosti v priestore jednotného digitálneho trhu EÚ.
DSM Road Show 2016 www.dsmroadshow.sk  je venovaná témam Jednotný digitálny trh EÚDigitálna transformácia slovenských firiem/Industry 4.0. Konferencie organizuje IT Asociácia Slovenska v spolupráci so zastúpením Európskej komisie na Slovensku a ministerstvom financií a hospodárstva a partnermi Republikovou úniou zamestnávateľov a Združením podnikateľov Slovenska.
 
Na konferenciách potvrdili účasť ministri ako aj ďalší významní zástupcovia hospodárskych kruhov, s ktorými bude možné diskutovať veľmi dôležité témy, ktoré zásadným spôsobom zmenia európsky a aj slovenský trh ako aj podnikanie na všetkých úrovniach ako v priemysle tak aj v službách a to v celej Európskej únii a aj na Slovensku, a to už v najbližších 4 rokoch.
 
Zástupcovia ministerstva hospodárstva budú prezentovať nedávno predstavenú Stratégiu inteligentného priemyslu pre Slovensko a „financovia“ predstavia strategický dokument: DIGITÁLNY JEDNOTNÝ TRH - PRÍLEŽITOSŤ PRE SLOVENSKO.
 
Európska stratégia jednotného digitálneho trhu (DSM - Digital Single Market) je obrovskou príležitosťou pre slovenské firmy  expandovať, vďaka zmenám ktoré čoskoro nastanú, na celoeurópske trhy s 500 miliónmi spotrebiteľov, ale súčasne kladie na podniky nemalé nároky.
 
Okrem konkrétnych príkladov úspešných firiem, ktoré tieto nové technológie nasadili bude prezentovaný aj úplne nový webový portál, cez ktorý je možné získavať konktakty a doporučenia pre finančnú podporu podnikov v oblastiach ako inovácie, rast výroby, digitalizácia a automatizácia výroby.
 
Ako vlastne jednotný digitálny trh EÚ zasiahne Slovensko, čo konkrétne je digitálna transformácia podnikov, ako to všetko súvisí so Smart Industry – Industry 4.0 (štvrtou priemyselnou revolúciou) a aké kroky musia slovenské firmy a podniky zrealizovať aby túto šanciu nepremeškali, ale aj ako im vedia v tom štát a rôzne agentúry pomôcť, o tom je práve DSM Road Show Slovensko v apríli 2016  vo Vašom meste!
 
Majitelia a riaditelia slovenských firiem, podnikatelia nepremeškajte svoju šancu, príďte a buďte do roku 2020 pripravení!
 
Vy sami sa musíte rozhodnúť či je digitálna budúcnosť aj Vašou budúcnosťou. Účasť majiteľov a riaditeľov firiem je zdarma. Parkovanie a občerstvenie pre účastníkov je zabezpečené.
 
Kliknite a registrujte sa na:
www.dsmroadshow.sk
 
IT Asociácia Slovenska
Zastúpenie EK na Slovensku
Republiková únia zamestnávateľov
Združenie podnikateľov Slovenska
 
 
S pozdravom,
 
Mgr. Andrea Fontányová
assistant to president
 
Združenie podnikateľov Slovenska
Entrepreneurs Association of Slovakia
 
Cukrová 14,
813 39 Bratislava
 
GSM : 0905 251 060
TEL :   02/ 5932 4344
FAX :   02/ 5932 4350
http :// www.zps.sk
e-mail : zps@zps.sk

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA