Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

ECTAA Meeting v Bratislave, 25. - 27.11.2015

20.11.2015 V dňoch 25. - 27.11.2015 sa v Bratislave, Hotel Crowne Plaza, uskutoční jesenné stretnutie ECTAA.

ECTAA je zoskupenie národných asociácií cestovných kancelárií a cestovných agentúr v rámci EÚ. Aktívne spolupracuje s inštitúciami EÚ a medzinárodnými organizáciami za účelom presadenia záujmov a požiadaviek svojich členov.
ECTAA bola založená v roku 1961.
V súčasnosti ECTAA združuje národné asociácie 27 členských krajín EÚ, 2 prístupových krajín ako aj Nórska a Švajčiarska. 
ECTAA je v Bruseli, či už v odvetví cestovného ruchu, ako aj v rozhodovacích štruktúrach EÚ, uznávaným reprezentantom cestovných kancelárií a cestovných agentúr a je výženým partnerom pri konzultáciách o všetkých politických zámeroch, ktoré by mohli mať dopad na činnosť cestovných kancelárií a cestovných agentúr.
SACKA je členom ECTAA od roku 2004.

Zasadnutia ECTAA sa zúčastnia predstavitelia národných asociácií 30 krajín, vrátane pridružených medzinárodných členov z Maroka a Tuniska.

Okrem pracovného programu sa uskutoční prijatie delegátov na pôde Primaciálneho paláca Primátorom Hlavného mesta SR Bratislava JUDr. Ivo Nesrovnalom,  LL.M, a zástupcami Bratislava Tourist Board. Na slávnostnej večeri sa zúčastnia zástupcovia Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky, ako aj Slovenskej agentúry pre cestovný ruch, ktorá bude počas celého konania zasadnutia prezentovať Slovensko ako atraktívnu destináciu cestovného ruchu.

Pracovný program zasadnutia ECTAA sa bude venovať najaktuálnejšíemu vývoju oblastí činnosti cestovných kancelárií a cestovných agentúr, ako napr. schválenej Smernici EP a R EÚ o zájazdoch, aktivitám IATA a prípadu MALEV, vývoju trhu cestovného ruchu a s tým spojených výziev pre CK a CA, ako i  mnohým ďalším.

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA