Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Rumunsko sa vráti na mapu destinácií slovenských dovolenkárov

19.5.2015 Dňa 19.5.2015 sa na generálnom sekretariáte SACKA uskutočnilo stretnutie prezidenta Macka a generálneho sekretára Schwarza s honorárnym konzulom Rumunska p. Ing. Ladislavom Rehákom, 2. tajomníkom Veľvyslanectva Rumunska na Slovensku p. Bogdanom M. Mardaru a riaditeľom zastúpenia Rumunského národného úradu pre cestovný ruch pre Rakúsko, Maďarsko, Slovensko a Českú republiku so sídlom vo Viedni p. Simionom Giurca.
Okrem predstavenia oboch strán a výmeny základných informácií týkajúcich sa pôsobnosti SACKA a aktuálnej situácie v oblasti výjazdového cestovného ruchu do Rumunska, bola hlavným posolstvom ochota a pripravenosť okamžite začať v spolupráci a s podporou SACKA s aktivitami na obnovenie záujmu profesionálov - touroperátorov v oblasti organizovaného cestovného ruchu ako i laickej cestovateľskej verejnosti o destináciu Rumunsko, obzvlášť prímorských letovísk.
Obe strany sa zhodli na potrebe už v najbližších mesiacoch realizovať konkrétne podujatia za účelom nadviazania obchodných kontaktov medzi slovenskými a rumunskými touoprátormi a poskytovateľmi služieb vo vorme workshopu ako aj marketingových aktivít na slovenskom trhu, či už vo forme prezentácie na seminári SACKA, alebo účasťou na ITF Slovakiatour.
Obe strany sa dohodli na nadviazaní priamej komunikácie a zintenzívnení spolupráce v kontexte obsahu stretnutia.  

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA