Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

ITF Slovakiatour 2007

15.1.2007

18.-21. januára 2007 sa vo veľtržnom a kongresovom centre Incheba , a.s. uskutoční 13. ročník veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR .

Tento rok sa veľtrhu zúčastňuje 250 vystavovateľov, z toho zhruba 100 cestovných kancelárií a cestovných agentúr. Medzi nimi 46 členov SACKA. 15 členov SACKA využilo možnos? prezentova? sa za výhodných podmienok v rámci spoločného stánku SACKA (B1/221) .

Veľtrh sa koná pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR v úzkej spolupráci s odbornými partnermi – Slovenskou agentúrou pre cestovný ruch, Slovenskou asociáciou cestovných kancelárií a cestovných agentúr, Zväzom hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky a Združením miest a obcí Slovenska.

Veľtrh ITF SLOVAKIATOUR sa v posledných rokoch stal najvýznamnejším podujatím v oblasti cestovného ruchu na Slovensku a zároveň sa zaradil medzi najprestížnejšie podujatia svojho druhu v Európe. V uplynulých rokoch veľtrh stále zaznamenával nárast výstavnej plochy, počtu vystavovateľov i návštevníkov. Rozsah samotného veľtrhu, počet vystavovateľov a návštevníkov, dôstojné výstavné priestory, kvalitný program pre odborníkov a pestrý sprievodný program pre verejnos? priraďujú veľtrh k európskej špičke. Veľtrh je od roku 1999 členom prestížnej medzinárodnej asociácie veľtrhov cestovného ruchu ITTFA.

Posledný ročník ITF SLOVAKIATOUR 2006 sa stal najúspešnejším v doterajšej histórii, o čom svedčí skladba vystavovateľov, vhodné prepojenie s ostatnými výstavnými podujatiami organizovanými v rovnakom termíne aj nálada vystavovateľov a návštevníkov, ktorí považujú veľtrh za najatraktívnejšie výstavné podujatie na Slovensku.

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA