Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Pozvánka na seminár - "Turistické cesty do USA"

28.10.2008

Vážené kolegyne a kolegovia,
     srdečne Vás pozývam na odborný seminár „Turistické cesty do USA“ , ktorý organizujeme dňa 3. novembra 2008 v čase od 15,00 do 17,00 hod vo veľkej zasadačke COOP JEDNOTA v Bratislave, na Bajkalskej ul. č. 25, 1. posch.
.

Hlavnou témou odborného seminára bude zrušenie vízovej povinnosti do USA v praxi. Blíži sa deň, kedy nastane úplne nová situácia pre zájazdy do USA, na ktorú musia byť cestovné kancelárie i cestovné agentúry pripravené. Podrobnosti o tom, aké postupy budú nasledovať pri turistických cestách do USA po zrušení vízovej povinnosti pre občanov Slovenskej republiky, čo a ako bude musieť záujemca o cestu do USA vyplniť, na čo bude mať nárok, a čo je dôležité, ako budú môcť cestovné kancelárie a cestovné agentúry vyplňovať pre svojich klientov doklady Elektronického systému cestovnej registrácie, oboznámi Vás osoba najpovolanejšia, pani konzulka Ann Maceda, a čo bude naviac sympatické, bez prekladateľa. Dovolím si privítať pani konzulku osobne a moderovať priebeh seminára.

     Vážené kolegyne a kolegovia, mám za to, že účasť na našom odbornom seminári je tou najlepšou príležitosťou, ako sa z úst najpovolanejších dozvedieť detaily o cestách do USA, konečne bez víz. Preto sa teším na Vašu účasť, ktorú potvrďte prosím zaslaním prihlášky faxom, alebo mailom na generálny sekretariát SACKA najneskôr do 31.10.2008. Uvedomujem si, že je to „šibeničný termín“, ale organizácia seminára si to vyžadije.
    
     S pozdravom

                                                                           Ing. Stanislav  M a c k o
                                                                                prezident SACKA

 Prihláška          

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA