Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

27. september - Svetový deň cestovného ruchu

21.9.2009

Svetový deň cestovného ruchu si pripomína svoje 30. výročie, oslavy sa uskutočnia v Ghane pod mottom "Oslavy rôznorodosti cestovného ruchu".

Obrovská rozmanitosť miestnych zvykov existuje jeden vedľa druhého po celom svete, či už v podobe jazykov, náboženstiev, architektúry, jedál, politiky alebo prírodného prostredia. Toto rôznorodé prostredie umožnilo cestovnému ruchu , aby sa rozvíjal a stal sa najväčším exportným priemyselným odvetvím a a vedúcou silou v sektore služieb.

Každý regón sveta je odlišný a má tak niečo z obojeho ponúkať a získavať prostredníctvom cestovania a cestovného ruchu, obzvlášť menej rozvinuté krajiny. Je to zodpovednosť účastníkov tohto priemyselného odvetvia zapriahnuť všetky tieto príležitosti a súčasne čeliť dlhodobým výzvam podnietenými cestovaním a cestovným ruchom.

"Oslavy rôznorodosti cestovného ruchu" zvýrazňujú túto rozmanitosť prostredia, ktoré je úplným centrom cestovného ruchu.

Rôznorodosť bola vskutku motorom cestovania a cestovného ruchu celé storočia.

Je našou zopdovednosťou podporovať trvalo udržateľný rozvoj tohto priemyselného odvetvia pri súčasnom zachovaní jedinečných stránok našej zemegule.  

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA