Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Futbaloví reprezentanti trénujú v Bad Kleinkircheime

19.5.2010

Rakúsko / Korutánsko
Slovenské národné mužstvo si zvyšuje kondíciu na majstrovstvá sveta

Čistý vzduch, príjemná južná klíma, zasnené hory a prázdninový cieľ, ktorý sa upísal téme wellness: Ideálne predpoklady pre podarenú dovolenku – a pre futbalových profesionálov, aby sa pripravili na novú sezónu: Bad Kleinkirchheim, ktoré je vďaka svojej mnohostrannej ponuke wellness, turistiky a verejných kúpeľov známe dovolenkové miesto v Kärntner Nockbergen, sa u európskych špičkových klubov teší väčšej obľúbenosti. Slovenské národné futbalové mužstvo využije zdravú nadmorskú výšku 1 100 metrov od 23. mája do 1. júna pre tréningový pobyt na prípravu pre nastávajúce majstrovstvá sveta.  

Dovolenkári môžu v tomto čase v Bad Kleinkirchheime nielen hodiť pohľad na futbalových profesionálov, ale aj lovci autogramov prídu úspešne na svoje. Viaceré tréningové a testovacie hry sú verejne prístupné. Kto si chce tiež zlepšiť svoju vlastnú kondíciu, môže si vybrať z rozsiahlej ponuky športu, pozostávajúcej z golfu, tenisu, mountainbikingu, turistiky, nordic walkingu a oveľa viac. Pre regeneráciu poskytujú termálne rímske kúpele ponuku sauny a wellness špičkovej triedy.

Týždne relaxu v horách – verejných kúpeľoch

Dvojnásobný pôžitok za priaznivé ceny: Hory a verejné kúpele je možné rovnako vychutnať v rámci špeciálnych týždňov v horách – verejných kúpeľoch: Balíky s troma alebo siedmimi nocami obsahujú využitie 2 resp. 4 dní na horských dráhach Bad Kleinkirchheimu a 2 resp. 4 vstupy do verejných kúpeľov St. Kathrein alebo do nových verejných rímskych kúpeľov. Termíny: 22. mája až 03. júla 2010. Zarezervujte si 3 dňový pobyt s raňajkami už od € 147,-.

Bližšie informácie a kontakty nájdete na www.kaernten.at 

FOTO:    http://3dak.get24.at/media/PPM_3DAK_kaernten08/~M5/4878.3dak.jpg

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA