Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Tlačová správa - Stanovisko SACKA k TK MH SR a SOI

4.10.2011

Kontrola, ktorej výsledky boli dnes zverejnené na tlačovej konferencii Ministerstva hospodárstva SR (MH SR) a Ústredného inšpektorátu Slovenskej obchodnej inšpekcie (ÚI SOI), sa týkala prevažne menších cestovných kancelárií (CK), ktoré nie sú členmi Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr (SACKA). Výsledky kontroly nemôže SACKA komentovať, pretože sa netýkajú jej členov a nebola o nich doposiaľ  informovaná. Pokiaľ ide o činnosť členov SACKA, asociácia má intenzívnu a veľmi dobrú spoluprácu so SOI, ktorej cieľom je skvalitňovanie služieb na trhu cestovných kancelárií a prevencia. Členovia SACKA sa riadia metodickým materiálom, ktorý bol vypracovaný práve v spolupráci so SOI.

Hoci sa kontrola prevažne netýkala členov SACKA, obrátime sa na vedenie ÚI SOI, aby závery kontroly s nami prerokovala, aby sme našich členov mohli vystríhať pred nekorektným jednaním.
 
SACKA je jediným reprezentatívnym dobrovoľným združením cestovných kancelárií a cestovných agentúr. Má celkovo 160 členov, z toho vyše 100 cestovných kancelárií, ktoré pokrývajú 90 % predaja zájazdov na Slovensku.

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA