Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

SACKA zavíta do HOKOVIEC

22.3.2013

SACKA zavíta na HONT !

Hokovce budú dejiskom Jarného stretnutia SACKA 2013 !!!
Vážení členovia SACKA,
Prezídium Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr pripravilo na dni 19. – 21.4.2013 tradičné jarné stretnutie členov SACKA, ktoré sa tento krát  uskutoční v Hokovciach, PARK-HOTEL*** / Kaštieľ Hokovce, www.park-hotel.sk ,v regióne HONT-u, neďaleko známeho kúpeľného mesta Dudince. Jarné stretnutie členov SACKA bude pozostávať z 25. Valného zhromaždenia SACKA, stretnutia klubov SACKA  a jarného odborného seminára.
Odborný seminár bude opäť venovaný všetkým aktuálnym témam a  problémom v oblasti činnosti cestovných kancelárií a cestovných agentúr ako aj celkovej situácii v slovenskom cestovnom ruchu. Na programe budú prednášky k aktuálnemu stavu aplikácie zákona o podpore cestovného ruchu, marketingovej stratégii Slovenskej agentúry pre cestovný ruch – SACR, k novinkám v elektronickom systéme vydávania oprávnení na cestu do USA – ESTA, k podmienkam práce a právam sprievodcov CR v zahraničí, nebudú chýbať praktické legislatívne informácie z našej práce a niekoľko ďalších zaujímavých tém máme pripravených aj do panelovej diskusie.
Odborný program doplnia tradične zaujímavé prezentácie, medzi nimi napr. prezentácia Nemeckej centrály cestovného ruchu – DZT, spolu s pozvánkou na jesenné stretnutie SACKA do tropického dovolenkového sveta Tropical-Islands, www.tropical-islands.de, v spolupráci s Tourismus-Marketing Beandenburg – TMB, www.reiseland-brandenburg.de .

Jarné stretnutie ukončíme celodenným výletom do maďarského Ostrihomu.
 
Navyše na účastníkov čaká v rámci pobytového balíčka zvyčajný atraktívny sprievodný spoločenský program.  Bližšie informácie s programom nájdete aj na www.sacka.eu.
Tešíme sa na Vašu hojnú účasť a dovidenia v Hokovciach, priatelia !
Mgr. Ivan Schwarz
generálny sekretár
Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA