Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Jesenné stretnutie SACKA 2013

18.9.2013PREZENTÁCIA REZENTÁCIA

Tak už ideme do finále kolegovia ! Po necelom roku odvtedy, ako sme Vám po prvý krát na minuloročnom Jesennom stretnutí SACKA avizovali, že tohtoročné zahraničné Jesenné stretnutie SACKA 2013 sa uskutoční v spolupráci s Tourismus Marketing Brandenburg,www.reiseland-brandenburg.de v najväčšom európskom tropickom dovolenkovom svete Tropical Islands, www.tropical-islands.de, v termíne 14. – 16.11.2013, nás od odjazdu delí iba mesiac.
Záujem členov SACKA o účasť je opäť veľký, ale veď je to už určitým spôsobom tradícia, a po predchádzajúcich piatich veľmi vydarených zahraničných stretnutiach aj pochopiteľné.
Bude to čas, kedy budeme mať opäť priestor v neformálnej atmosfére zhodnotiť uplynulú letnú sezónu, podeliť sa vzájomne o nové poznatky, skúsenosti, prediskutovať nové trendy a informovať vás o novinkách a zmenách bezprostredne sa dotýkajúcich činnosti našich členov.

Jesenné stretnutie SACKA 2013 pripravujeme v úzkej spolupráci a s podporou Tourismus Marketing Brandenburg www.reiseland-brandenburg.de a Tropical Islands www.tropical-islands.de.

Spolková krajina Brandenburg, obkolesujúca hlavné mesto Berlín, ponúka nesmierne širokú paletu turistických atraktivít, historicko-architektonických pamiatok, prírodné scenérie, ktoré dávajú nesmierne možnosti trávenia voľného času, ako je napr. návšteva zámkov, cykloturistika, vodná turistika, pobyt v termálnych alebo zážitkových kúpeľoch. Časť tejto rôznorodej ponuky budeme mať možnosť vidieť a zažiť tiež. V sprievodnom programe navštívime zámok Sanssouci a ďalšie turistické atraktivity Potsdamu , poplavíme sa romantickými ramenami rieky Spree a necháme sa ohúriť gigantizmom ťažobného stroja F60 povrchovej bane v Lichterfelde.

Jednu z najvýraznejších moderných atrakcií, ktoré sa v Brandenbursku nachádzajú, budeme mať možnosť spoznať výdatne a bezprostredne. Tropical Islands – najväčší európsky tropický dovolenkový svet. 4* ubytovanie v Premium izbách s tematickým architektonickým riešením priamo uprostred tropického sveta bude nevšedným a súčasne veľmi príjemným centrom nášho programu. Očakáva nás tam pobyt plný exotiky, prechádzka po pláži južného Tichomoria, expedícia tropickým pralesom, oddych v saunovom svete, dobré jedlo a AKOYA show - Perly trópov.

Program jesenného stretnutia sme sa snažili pripraviť tak, aby bol opäť, podľa nášho názoru, po kultúrno-spoločenskej , ako aj odbornej stránke, veľmi zaujímavý. V seminárnej časti sa budeme venovať aj týmto témam:
Dopady rozhodnutia Európskeho súdneho dvora v oblasti DPH v rámci B2B
Novela Smernice EP a R 90/314 o zájazdoch
Novela Nariadenia EP a R 261/2004 o právach cestujúcich v leteckej doprave
Aktuálne témy z ECTAA
Stratégia rozvoja CR do roku 2020
Marketingová stratégia SACR
Novela zákona o podpore cestovného ruchu 91/2010
UI SOI a Odbor ŽP SVS MV SR versus nedovolené podnikanie v radoch CK
Konečná cena zájazdu versus povinné príplatky
Vzťahy medzi cestovnými kanceláriami a predajcami
Zväz cestovného ruchu SR
Jarné stretnutie SACKA 2014 a 26. Valné zhromaždenie

Doprava Aj tento krát sme sa rozhodli zorganizovať autobusovú dopravu v spolupráci s našim členom CK TURANCAR. Doprava luxusným špeciálom Berkhoff zabezpečí aj pri niekoľkohodinovej ceste dostatok pohodlia. Navyše už tradične organizujeme pre kolegov zo vzdialenejších regiónov zvoz z Košíc a z Banskej Bystrice s prenocovaním v Bratislave.

Tešíme sa na stretnutie a zaujímavý spoločný program s kolegyňami a kolegami, zástupcami cestovných kancelárií, cestovných agentúr a pridružených členov SACKA.

Do skorého videnia kolegyne a kolegovia !

Mgr. Ivan Schwarz
GS SACKA

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA