Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Jesenné stretnutie SACKA 2014, EGER

13.10.2014

Vážené kolegyne, kolegovia, členovia SACKA,

Tak ako sme Vám už avizovali počas Jarného stretnutia SACKA 2014 v Martine, tohtoročné zahraničné jesenné stretnutie SACKA sa uskutoční v severomaďarskom meste Eger, 

v termíne 20. – 22.11.2014.

Jesenné stretnutie SACKA 2014 pripravujeme v úzkej spolupráci s maďarskou centrálou cestovného ruchu Magyar Turizmus / Región Severné Maďarsko EGER (Wikipedia) je mesto významnej a bohatej histórie, ale aj mesto vína, obzvlášť červeného.

Program jesenného stretnutia, ktorý je zrejmý z priloženej pozvánky, sme sa snažili pripraviť tak, aby bol opäť podľa nášho názoru po kultúrno-spoločenskej , ako aj odbornej stránke, veľmi zaujímavý.
Tešíme sa na uvítaciu večeru so zástupcami Magyar Turizmus vo vychýrenej reštaurácii Fehérszarvas Étterem.
Ochutnáme najlepšie regionálne vína v Údolí krásnych žien (Szépasszonyvölgy) vo vínnej pivnici Sike Pincésze.
Nakoľko Maďarsko ako také, ale aj región Egeru je známe svojimi kúpeľným kapacitami, naplánovali sme prehliadku špičkového wellnes hotela Saliris Resort Spa&Conferences Hotel****
Na záver programu Jesenného stretnutia navštívime mestečko Mezőkövesd, súčasť Svetového dedičstva UNESCO – ľudového umenia, ukážky remesiel a pod..

Odborný seminár: Počas odborného seminára sa predovšetkým zameriame na aktuálne legislatívne zmeny, obzvlášť novely zákonov o dani z príjmov, zákona o DPH, zákona o účtovníctve, zákonníka práce a o používaní elektronických registračných pokladníc. Pozornosť budeme venovať aj vyhodnoteniu celoplošnej kontroly CK živnostenskými úradmi MV SR
V panelovej diskusii bude priestor aj na ďalšie témy, informácie zo zasadnutia Klubov SACKA, hodnoteniu dodržiavania Etického kódexu, ako aj návrh Smernice EÚ o sprostredkovaní predaja poistenia.

Ubytovanie sme zvolili tak, aby čo najviac vyhovovalo našim požiadavkám na čo najefektívnejšie využitie všetkých troch dní, ktoré v Egeri prežijeme, z pohľadu nadväznosti na dopravu, realizáciu pracovného ako aj kultúrno-spoločenského programu, ako aj s ohľadom na pohodlie a oddych účastníkov! Hotel  EGER&PARK**** je situovaný iba niekoľko minút chôdze od okraja historického centra a spĺňa naše požiadavky.

Doprava Vzhľadom na geografickú polohu Egeru sme sa rozhodli zorganizovať autobusovú dopravu v spolupráci s našim členom TURANCAR. Doprava bude zabezpečená po troch trasách, jedna zo západnej časti, druhá cez strednú časť a tretia východnou časťou Slovenska.
Definitívny itinerár dopravy bude zostavený na základe regionálneho rozloženia prihlásených účastníkov a ich preferovaných nástupných miest, podľa údajov na vyplnených a zaslaných záväzných prihláškach.

Vážená kolegyňa, vážený kolega, veríme, že Vás program nastávajúceho zahraničného stretnutia SACKA zaujal a tešíme sa na stretnutie s Vami už onedlho v maďarskom Egeri.

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA