Rýchly kontakt

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr  ( SACKA)
 
Bajkalská 25
821 01 Bratislava2
Slovak Republic
 
Tel:
00421 2 5341 9058 
0948 190 600 - pokiaľ sme na home office
 
 
e-mail:

Anketa

Čo očakávate od Vašej CK/CA pri nastávajúcej kúpe zájazdu ?

Cestovateľský portál "cestovatel.eu"

10.10.2014

Ponuka propagácie na dovolenkovom portáli cestovatel.eu
 

Ako už asi viete, časopis Cestovateľ prestal od septembra 2014 vychádzať v tlačenej podobe. Vydržal na trhu skoro 20 rokov.

Popri časopise sme pred pár rokmi založili aj web stranku www.cestovatel.eu.
Je na nej cca 1000 reportáží, článkov a bedekrov. Zo Slovenska i zo sveta.
Stránka www.cestovatel.eu má mesačne približne 37000 návštevníkov. 
Nájdete tu reportáže a autentické články z krajín po celom svete, ale i zážitky z dovoleniek v zahraničí aj na Slovensku, pripravované podujatia pre dospelých i deti a tiež aktuality zo sveta i zo Slovenska.

Potešia Vás články na voľné chvíle, motoristické zaujímavosti, tipy ako sa super vybaviť na dovolenku no najmä ponuka dovoleniek NAJLEPŠÍCH A NAJSERIÓZNEJŠÍCH CESTOVNÝCH KANCELÁRIÍ NA SLOVENSKU.

Prečítajte  si našu ponuku a budeme radi, ak zostanete našimi partnermi naďalej.

Ľubomír Motyčka
CESTOVATEĽ
dovolenkový magazín

Vážení obchodní partneri, čitatelia a priaznivci časopisu Cestovateľ !
S poľutovaním Vám oznamujeme, že septembrové vydanie časopisu Cestovateľ v roku 2014 bolo posledným tlačeným číslom mesačníka Cestovateľ, ktorý vychádzal od roku 1995 a bol určený profesionálom v cestovnom ruchu, ale aj bežným čitateľom, ktorí radi cestujú a zaujímajú sa o nové krajiny a pozoruhodné miesta. Veríme, že bol pre vás 19 rokov inšpiráciou, pomocníkom i príjemných čítaním na voľné chvíle.  
Obsahovo sa zameriaval na reportáže z najnavštevovanejších stredísk cestovného ruchu. Prednostne informoval o destináciách, ktoré sú najdostupnejšie a našimi občanmi najviac navštevované. Súčasťou časopisu Cestovateľ boli i cestopisy a články z krajín, ktoré sú našincom málo známe, ale aj z rôznych regiónov Slovenska. Prinášal rozhovory so zaujímavými osobnosťami orientované na cestovanie a služby s ním spojené.
Roky ovplyvňoval trh cestovného ruchu na Slovensku a jeho šéfredaktor Ľubomír Motyčka je nositeľ ocenenia Osobnosť roka 2007 v cestovnom ruchu, ktorý mu udelili minister hospodárstva SR a generálny riaditeľ spoločnosti Incheba a.s.
Napriek tomu, že sme boli jediným mesačníkom svojho druhu na Slovensku, kolektív časopisu pracoval profesionálne a snažil sa, aby bolo každé vydané číslo zaujímavé, aktuálne atraktívne a užitočné, museli sme spraviť definitívne rozhodnutie a vydávanie turistického mesačníka Cestovateľ ukončiť.
Prehrali sme boj s narastajúcimi nákladmi na tlač, na distribúciu a na schopnosť presadiť sa na trhu medzi obrovským množstvom publikácií veľkých vydavateľstiev. Časopis Cestovateľ nebol často ani vyložený medzi tlačovinami, dokonca, napriek našim nekonečným žiadostiam a výhradám, nebol ani vybalený. Denne sme riešili telefonáty čitateľov, kde by si mohli časopis kúpiť, pretože ho nikde nenašli.
Veríme, že sa lúčime so cťou a že na časopis Cestovateľ, ktorý bol plný vášne pre cestovanie, budete spomínať v dobrom a radi sa k archivovaným číslam vrátite.

Budeme radi, ak pre Vás bude naďalej aktuálnym pomocníkom pri výbere dovolenky v zahraničí alebo na Slovensku či pre uzavretie obchodných partnerstiev náš internetový cestovateľský portál cestovatel.eu
Nájdete tu reportáže a autentické články z krajín po celom svete, ale i zážitky z dovoleniek v zahraničí aj na Slovensku, pripravované podujatia pre dospelých i deti a samozrejme aktuality zo sveta i zo Slovenska. Potešia Vás články na voľné chvíle, motoristické zaujímavosti, tipy ako sa super vybaviť na dovolenku no najmä ponuka dovoleniek NAJLEPŠÍCH A  NAJSERIÓZNEJŠÍCH CESTOVNÝCH KANCELÁRIÍ NA SLOVENSKU.

Tešíme sa na Vašu priazeň a ďalšiu spoluprácu.

Reklama


REKLAMA
 

Kampaň
 

Členstvo SACKA
 

Členstvo SACKA